קצת עלי...

קצת עלי בהרחבה

 

אם הגעת עד כאן, אני חייב להרחיב.

אז יאללה.

עד גיל ארבעים ניהלתי עסק מצליח ליבוא מוצרי טקסטיל. בשנים האחרונות לניהול העסק גיליתי שהתשוקה ותחושת הסיפוק מעבודתי בו הולכת ופוחתת עד שנעלמה. המקום שהגדיר אותי מקצועית הפך לעול. הבנתי שאני צריך לחשב מסלול מחדש ולעשות משהו אחר.

המשהו האחר היה צורך עז לעזור לעסקים אחרים ואנשים להתמודד עם מצבים של שחיקה מנטלית, אי וודאות, שגרה (שגרע) ותחושה של חוסר תשוקה בעבודתם ובחייהם. להבין שיש ביכולתם לשנות את דפוס ההתנהלות היום יומית, ללא מאמץ רב ולראות תוצאות מהר מאד.

בדיוק כמו שקרה לי.

מאז עברו עשרים שנה ואני עושה בדיוק את זה. אני מלווה ארגונים ואנשים ומסייע להם לשפר את איכות חייהם (wellbeing) ודרך כך להגיע להישגים.

כמו המעבר לנהיגה מגיר אוטומט לגיר ידני........... אמנם מרגע שהתרגלנו לגיר אוטומט קשה לנו אפילו לחשוב על החזרה לגיר רגיל אבל אם נחשוב על כך מדובר בנהיגה שהיא חסכונית, יעילה ובטוחה יותר. היא גם מהנה יותר.

אנו שבויים בתפיסות שאינן מקדמות אותנו. על חלקן אנחנו אפילו משלמים מחירים כבדים, אבל מפחדים להסתכל לצדדים ומפחדים לעשות שינוי.

סמכו עלי, אני מבין דבר או שניים בלימוד נהיגה בכבישי החיים. 

 

אני מאמין גדול באדיבותא, יודע כמה היא עזרה ועדיין עוזרת לי במעגלי חיי השונים. כי הישגים הם גם רווח אבל לא הרווח היחיד.ישנם רווחים שאינם נמדדים בכסף, אם כי בסופו של יום משפיעים גם על המאזן.

אני מזמין אתכם לצאת איתנו למסע של גילויים שתוכלו רק להרוויח ממנו , גם כסף.